Yorumlar Maral Gel

 • Burak
  Düşünce değil, 50 yıl benimle böyle olacağını aklımın ucundan bile geçmezdi, ne olmak, dede kalacağım, cinsel olarak aktif. Hakkında Maral Gel öğrendiğim adam kulüpten balıkçılık. O zamandan beri balığa ve zaman yok.
  Maral Gel
 • Δημήτριος
  Kız nazikçe ima etti, ne de ona pek. Ben tabii ki hemen kabul saldırganlık ile, ama sonra anladım gerçeği daha iyi ihanet başka. Buldum bu jel ve zevk başladı. Ay + 4 cm olduğuna İnanıyorum, bu iyi bir sonuç, bir kız, bir heyecanlandım şimdi, seks. Duygu çok farklı!
  Maral Gel
 • Γεώργιος
  Erkeklik bende az orta — her zaman hayal artırmak için en azından birkaç santimetre. Ve bu ilaç sayesinde Maral Gel benim dileğim gerçek oldu! Benim sonuç — artı 4 cm! Eşim her zaman söylerdi boyut, alışveriş merkezi, önemli değil, ama şimdi yapan benimle seks yapmak çok daha kolay!
  Maral Gel
 • Κωνσταντίνος
  Kız ima var orda bir üyesi, ve o zamandan beri, bu gerçek bir felaket oldu. Denedim bir sürü farklı araç ve yollarla, uzun bir işlem. Etkili olduğu ortaya çıktı sadece Maral Gel! Sonunda bana utanç verici değil gibi görünüyor kızın önünde çırılçıplak — şimdi ben iyiyim! Tavsiye ederim bu ilaç!
  Maral Gel
 • Raul
  Artmış üyesi dayanarak yorumlar erkeklerden. Maral Gel — güzel bir şey! Bir ay artı Z bkz Üyesi değer — elini koyar! Kızlar siz bana sopa. Ama ben memnunum, iyi, seks, var, sesi yükselir ve bir kafa daha iyi çalışır. Bu krem değil, seks. Henüz tam olarak bilmiyorum.
  Maral Gel
Değerlendirme Maral Gel
4.6
16